Jdi na obsah Jdi na menu
 

Šatna

brusle.jpg

Hráči mají pro převlékání k dispozici šatny v rámci stadiónu.

Pro letní přípravu 2019 hráči přípravky nemají aktuálně přidělenou trvalou šatnu. Pomůcky a oblečení které potřebují, nevyžadují trvalou šatnu. Pro hlavní část sezóny bude přidělení šatny dále řešeno.

Trvalá šatna (zimní období)

Pro hráče ročníku 2012 a některé hráče ročníku 2013 bude přidělena trvalá šatna (zatím v jednání). Přesný seznam hráčů pro tuto šatnu bude vyvěšen na těchto stránkách.

V této šatně je možné si nechávat výstroj i prádlo. Šatnu je nutné vyklidit pouze při větších akcích oddílu a rodiče/hráči jsou vždy předem upozorněni.

Klíče k této šatně mají k dispozici vedoucí šatny a trenéři. Je otevřena cca 30 minut před tréninkem. Pokud si něco potřebujete mimořádně vyzvednout mimo tréninkové jednotky, je nutné si otevření šatny předem telefonicky domluvit u vedoucího šatny nebo trenéra, který Vám zajistí mimořádné vypůjčení klíče na vrátnici.

Jednorázová šatna

Ostatní hráči (zejména mladší děti) mají k dispozici šatnu přidělenou pro daný trénink (informace o čísle je vyvěšena na vrátnici). V této šatně není možné nechávat výstroj, po skončení tréninku je nutné si vše odnést domů.